top of page

Hakkımızda

PULKO olarak 1987 yılından itibaren filatelik ve nümismatik malzemelerin üretimi konusunda dünyanın en büyük fabrikası olan Alman Leuchtturm Albenverlag Co.GmbH KG’ nin Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir.

PULKO & LEUCHTTURM

 

1987 den bu güne konusunda dünya devi Alman LEUCHTTURM markasını PULKO olarak taşımaktayız.

Mağazamız (1970 - 2016)

 

1970 den beri Tünel deydik. Tarihle iç içe bir konumda bulunan mağazamız da sizlere tüm LEUCHTTURM ürünlerini profesyonel ekibimizle birlikte ihtiyacınız doğrultusunda sunumunu yapmaktaydık. Ancak günümüz koşullarından dolayı geçici bir süreliğine butik mağazamızı kapatmak zorunda kaldık. Pek yakında yeni lokasyonumuzda buluşmak üzere.

on-line web sitemiz
On-line Hizmet

 

Dinamik ekibimiz sayesinde Türkiye ve dünya'nın herhangi bir yerinden bize ödemenizi gerçekleştirebilir, ön sipariş verebilir, özel isteklerinizi iletebilirsiniz. Sizin için buradayız ve hizmete hazırız. Pulko olarak bünyemizde bulunan tüm ürünlere www.pulkomarket.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

leuchtturm1917 not defterlerimize özel on-line butik web sitemiz
Butik On-line Hizmet

 

Bünyemizde bulunan dünyaca ünlü defter markası Leuchtturm1917'nin tüm ürün segmentini ana fabrika'nın uygulamış olduğu ürün dizilimi ve seçenekleri ile sizlere kolaylıklar ve avantajlar sağlaması için hizmetinize açmış bulunuyoruz. Dilerseniz www.leuchtturm1917turkiye.com web sitesi üzerinden defterinizi özel olarak kişiselleştirebilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

bottom of page